SunSet na Altenburgu

Sun>ATG<set na Altenburgu 31. srpna s Rufus Khan a Mill

Rufus Khan využívá prvky západní i východní kultury ve svých rytmických house a tech house mixech. Žije v multikulturní společnosti, od které se učí a inspiruje se různými zvuky a žánry. Experimentováním s nimi oslavuje rozmanitost života. Koncertuje v klubech v Praze a Vídni a na velkých akcích jako Prague Pride.

SUN>ATG<SET

SUN>ATG<SET je pravidelná čtvrteční hudební událost na Altenburgu, při které se představují lokální talenty, které stojí za vaši pozornost. Přijďte si užít pohodu na útulné venkovní zahrádce před lodí, dát si pár drinků a třeba i zatančit.

Začátek vždy v 18.00 a vstupné je dobrovolné.

DJ MILL umně míchá hudebními žánry a jeho sety udrží každého na nohou. Jeho výběr skladeb je překvapivý a inovativní a odráží jeho rozsáhlé hudební znalosti. Uslyšíte různé skladby od předních hudebních vydavatelství. Jeho hudební cesta sahá od deep techna a deep house až po další styly elektronické hudby. Stylově se DJ MILL vyhýbá omezení pouze na jeden žánr. Nechte se unést tóny jeho playlistu. Pravidelně ho můžete slyšet na Bukanýru, Distrikt 7 a různých dalších kulturních akcích.

MAG#art2friends