80’s orgie a ultimate fun

V úterý 14. listopadu přivítá pražský klub Bike Jesus kanadský Home Front a trio Nuovo Testamento

Kanadský band Home Front lze popsat jako rytmické i zvukové echo dělnického města Edmonton. Pro zkušené pankáče Graema MacKinnona (No Problem, Wednesday Night Heroes) a Clinta Fraziera (Shout Out Out Out, Wet Secrets, Physical Copies) jsou HF platformou, kde se přirozeně potkává oi! punk se synth popem 80. let. Už jejich šesti skladbové EP Think of the Lie z roku 2021 naznačovalo nekompromisní retro jízdu, ale až debutové album Game Of Power, které vydal londýnský label La Vida Es Un Mus Discos ukázalo jejich široký potenciál i talent.

Se zkušenými producenty (Jonah Falco/Fucked Up, Career Suicide, Jade Hairpins/ a Nika Kozub /Shout Out OutOut/)  dosáhli zvuku, který je silně ovlivněn kapelami Blitz, New Order i The Cure, ale zároveň nabízí magnetizující originalitu a nedokonalost. Jednoduchost a živelnost Stooges se v soundu potkává s nihilismem synth pionýrů Suicide i post-punkem Joy Division.

Skvělou společnost doplňuje Nuovo Testamento, trio z Los Angeles a Boloně, synonymum zvráceného popu s punkovým drivem a italo-diska. Ne nadarmo je jejich domovem italský kultovní label Avant! Records. Najdi aktuální desku Love Lines, nahoď retro outfit a hurá do Bike Jesus. 80’s orgie a ultimate fun! 

Vstupenky
https://goout.net/en/tickets/home-front+nuovo-testamento/rgvu/


Událost
https://fb.me/e/1mjN4mbrD

MAG#art2friends