Adam Mišík už nedává pátky

Ještě to nejsou ani dva měsíce, co zpěvák a herec Adam Mišík vydal se Simou taneční track Bez Tebe, který za pouhých šest týdnů nasbíral přes milion streamů na Spotify a pořád se drží v horních patrech žebříčků. Šestadvacetiletý sympaťák nás i po tak krátké době zásobuje novou hudbou. Singl NEDÁVÁM PÁTKY se drží tanečního moodu a Adam dokonce po třinácti letech oprášil své dance moves, které vymyslel společně s uznávanou choreografkou Beatriz Gola. O produkci, mix a master se postaral dlouholetý Adamův spolupracovník Enthic. 

„Tahle písnička je o tom, že prostě někdy už ty pátky nedávám a věřím, že je nás takových víc,“ říká Adam Mišík o novém singlu NEDÁVÁM PÁTKY, se kterým se určitě ztotožní mnoho příznivců charismatického zpěváka. Ti se už nyní mohou těšit do pražského klubu Roxy, kam Adam 1. února příštího roku přiveze svou nabitou show plnou hitů. První vlna lístků už je vyprodaná, zbylé jsou k dispozici ZDE

Zkrátit čekání si mohou fanoušci třeba na TikToku, kde si pro ně Adam Mišík přichystal jednoduché choreo k nové písni, které se objevilo i v poutavém videoklipu z dílny Ondry Silneho. 

MAG#art2friends