Altenburg se vrací

Viikatory – DJ a producent žijící ve Varšavě, který hladce mísí trance 90. let, rychlý house, techno a elektro, vytváří podmanivé mixy a skladby vydané na labelech jako Tresor a Trust Label, které překračují žánrová omezení a nabízejí posluchačům rozmanitou cestu elektronickou hudbou.

Reflex Blue – narozený v Melbourne, berlínský DJ/producent, který naplňuje svou elektronickou hudbu nostalgií po 90. let a současným zvukovým designem w/𝐅𝐞𝐞𝐧𝐢𝐜𝐤𝐬 a 𝐃𝐚𝐬𝐡 B2B 𝐀𝐥𝐞𝐱 𝐍𝐞𝐢, kteří vás vezmou na sonický výlet a zapálí ve vás vášeň k tanci.

Sobota začíná brzy – 𝐆𝐚𝐫𝐚𝐠𝐞 𝐒𝐚𝐥𝐞 + pizza od Kosmic Skauta – eko-showroomy, secondhand, zakázkové a ručně vyráběné věcičky, rostliny, jídlo, čaj a CBD stánky, výklad tarotových karet a umění tetování.

w/ ikonická místní sestava: 𝐋𝐢𝐥 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐭𝐮𝐧𝐞, 𝐙𝐮𝐳𝐚𝐧𝐚 𝐇𝐚𝐤𝐥, 𝐘𝐨𝐮𝐬𝐬𝐞𝐟 𝐌𝐨𝐭𝐮𝐬, 𝐊𝐚𝐯𝐤𝐚𝐳, 𝐅𝐞𝐦𝐛𝐨𝐭, 𝐇𝐚𝐯𝐫𝐨𝐬𝐡𝐞𝐜𝐡𝐤𝐚, 𝐋𝐮𝐋𝐮 Ponořte se do rytmu a protančete noci od pátku do nedělního rána!

🆃🅸🅲🅺🅴🆃🆂:
RA 1st wave (Friday) 300 CZK
RA 1st wave (Saturday) 200 CZK
RA 1st wave (Combo) 450 CZK
+ fee
𝐀𝐭 𝐝𝐨𝐨𝐫 (cash only)
Friday 500 CZK
Saturday 350 CZK
Combo 650 CZK


RA TICKETS

Nákladní loď Altenburg, neboli ATG, byla postavena v roce 1964 německé loděnici Boizengurg a v roce 1989 naposledy proplula železnou oponou. V únoru 2017 byla zachráněna cestou na šrotiště. Nyní kotví u Trojského mostu v pražských Holešovicích a má sloužit jako základna pro kulturní scénu. V roce 2018 vznikl na palubě ATG hudební klub. Od sezóny 2021 funguje ATG jako otevřená platforma nabízející spolupráci širokému spektru partnerů na poli nezávislé kultury. Platforma pro koncerty, párty, firemní večírky, filmová natáčení, divadlo, festivaly a další pop-up akce. Součástí je i venkovní platforma s barem, nabízející zejména v letních měsících outdoorový prostor.

MAG#art2friends