ANNABELLE představuje live verzi hitu SnOWfLAkE

Živá verze k songu SnOWfLAkE se natáčela v Brně, na druhé zastávce HOMEPARTY tour. „Nádherný prostor Clubco jsme s týmem vybrali pro jeho design, protože všechno bylo žluté! To jsem si nemohla nechat ujít!“ vysvětluje ANNABELLE. Unikátním konceptem vystoupení v podobě domácích večírků potěšila hlavně stálou fanouškovskou základnu, k prodeji byl totiž jen omezený počet lístků s cílem zajistit bezprostřední kontakt. „Bylo úžasné tyhle lidi poznat zblízka, dát si s nimi drink a poslouchat jejich life stories, a co pro ně znamená muzika, kterou dělám. Byl to jeden z nejhezčích zážitků vůbec,“ vzpomíná nadšeně rodačka z Prahy. 

K jedné ze zpěvaččiných ikonických písní, SnOWfLAkE, se váže i divadelní show s názvem Snowflakes. „Je to představení Viktora Tauše, který pro film Amerikánka hledal dětské neherce po nejrůznějších dětských domovech, školách a rodinách. No a po natočení filmu s nimi chtěl tvořit dál a napadlo ho tohle představení,“ vysvětluje ANNABELLE. 

Renomovaný režisér ji oslovil na základě již zmíněného songu, aby jej během představení zazpívala. „Je to pro mě občas boj se slzičkama, ale ty děti jsou tak silné, že se snažím do toho songu dát co nejvíc vlastní síly, abych je při tom představení podržela,“ přiznává.

MAG#art2friends