Annabelle přichází s trackem heels

„Chtěla jsem napsat song, který když se pustí v klubu, tak všichni vyskočí na nohy, a který bude zároveň nějakým způsobem funny. Song, který vám zvedne sebevědomí před příchodem na party a u toho vás trochu pobaví,“ začíná s vyprávěním Annabelle. Beat z dílny producenta Leryka se jí líbil hned od prvního okamžiku a psaní textu bylo už jen třešničkou na dortu. „Heels je přesně jeden z těch songů, který trvá napsat přibližně dvě minuty a ihned funguje,“ směje se umělkyně. 

Na videoklipu k chytlavému tracku už podruhé spolupracovala s Jonášem Hájkem. Sedli si jak po lidské, tak profesní stránce při natáčení snímku k songu smutná v clubu. „Vždycky se u toho hrozně nasmějeme ať už při vymýšlení scénáře, při natáčení, nebo potom u střihu,“ těší se z klipu Annabelle. Zvuk už tradičně obstaral Dobrin Mitchev. „U něj ve studiu si už připadám jako doma a jsem moc ráda, že se mnou do toho šel a podpořil mě v tom pro mě netradičním stylu a zvuku,“ vysvětluje zpěvačka, která si v poslední době oblíbila tvorbu v češtině.  

Jedním z hlavních důvodů, proč se Annabelle rozhodla song vydat, je jeho obrovský úspěch na platformě TikTok. „Už od prvního videa mi vylétávaly nahoru počty zhlédnutí i komentářů a lidé už se mě dlouho vyptávají na to, kdy už to konečně vyjde. Takže mám velkou radost, že jim heels můžeme přinést,“ uzavírá s úsměvem Annabelle.

MAG#art2friends