ANNABELLE vystupuje ze své komfortní zóny

Přichází s českou písní smutná v clubu, režíruje videoklip a chystá unikátní homeparty tour

Zpěvačka ANNABELLE přichází se svým autorsky prvním českým singlem „smutná v clubu“. Působivý videoklip, v němž se protančí do rakve, sama režírovala a slaví tak svůj režisérský debut. „Mám z toho obrovskou radost, protože to díky Jonášovi Hájkovi vyšlo a jsem na to video obrovsky pyšná! Podívejte se sami!“ Láká na videoklip, který vychází již dnes v 19 hodin na YouTube, ANNABELLE.

Smutná v clubu vznikla bezprostředně po jednom večírku, z něhož se ANNABELLE potřebovala vypsat a její niterní pocity tak daly zárodek první sólové písni v češtině. „Chtěla jsem prostě protancovat noc, ale evidentně mi na tváři hrál nějakej vnitřní smutek, protože se mě lidi ptali, proč jsem smutná. Je pravda, že jsem v té době něco řešila, ale nečekala jsem, že to na mně bude až tak čitelné,“ vysvětluje ANNABELLE námět písně.

Melancholický text podtrhuje dramatická linka, na které se podílel dvorní producent SkyBox, divize Universal Music, Dobrin. „Hodně mi pomohl s výrazem v češtině. Není to můj první český track, ale je to poprvé co český track vydávám sama za sebe, takže je to trochu vystoupení z komfortní zóny, ale to mám přesně ráda,“ říká ANNABELLE a dodává, že do písně zakomponovala sample její oblíbené písničky Dernière Danse od zpěvačky Indila.

Videoklip v tracku smutná v clubu točil Jonáš Hájek, se kterým Annabelle dosud spolupracovala hlavně jako s fotografem. „Jonáš je strašně lidský a je s ním zábava, nechal mi velkou svobodu v tom, co bych si ve videu představovala.“ Na hlavní zápletku přišli při společném brainstormingu, prozradila Annabelle. „Začínali jsme u nápadu home party a šli přes stand-up, Noemovu archu až k tomu výslednému konceptu. Navíc se k nám přidal jako partner můj oblíbený Beefeater, kterému děkuji za spolupráci, nápady i osvěžení.“

Režisérský debut můžete společně s ANNABELLE oslavit na její HOMEPARTY tour, která bude vůbec první svého druhu v České republice. Těšit se můžete na nevšední koncertní prostory s domácí atmosférou, kde pro vás bude kromě skvělé hudby připraveno občerstvení, pití a další doprovodný program. Konkrétní místa konání unikátních party koncertů bude ANNABELLE odhalovat postupně na svém Instagramu @annabelle_sound.

MAG#art2friends