art2FRIENDS rozhovor – Jasmína Houf

Tenhle rok byl pro mě zajímavý samotným vkročením do hereckého pracovního života. Hned po skončení školy jsem si poprvé zahrála hlavní roli, a to princeznu v pohádce. Byla to pro mě velká zkušenost nejen pracovně, ale především lidsky. Přišly pak další role, které charakterově byly velmi rozdílné, což mě nabíjí! A hlavně jsem potkala skvělé umělce a kolegy.

Krásný byl můj sólo trip do Španělska, kde jsem se potkala s holkama z 2media! Načerpala jsem hodně síly a nových podnětů. Bylo to vycestování ve správný čas, na správné místo. V České republice se ráda vracím do Českého Švýcarska. Voňavé lesy, koupání uprostřed přírody a skvělý piva!

Rozhodně knihy. Dávají mi sílu a klid v mém pracovním i osobním životě. Životní balanc mi také vytváří, když se vydám sama za kulturou, ať už do divadla nebo do kina. Láska.

Kultura a úplně všední věci. Mám ráda Dostojevského, Virginii Woolf, film Tahle země není pro starý a dlouhé deště.

V nejbližší době mě čeká natáčení další pohádky, na které se moc těším! Chci se naučit pár nových věcí a pracovat na mých dovednostech.

Vždy jsem předsevzetí spíše ignorovala a zkrátka si jen přála, aby další rok byl přínosem. Nejvíce jsem se soustředila na školu. Tento rok jsou má přání více konkrétnější, a na druhou stranu i více hravá a snová.

umění milovat / Polignano di Mare / racek / zázvorové bonbóny

Jasmína v roce 2023 absolvovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, rozhodla se pro obor Muzikál, aby se vedle herectví zdokonalila také ve zpěvu a tanci. V roce 2023 si zahrála v pohádce Princezna na hrášku, kterou v česko-kanadské koprodukci natáčela režisérka Martina Adamcová. Letos ji uvidíme v seriálu No Big Deal režiséra Jan Vejnara, objevila se také v Adikts Adama Sedláka. V nejbližší době ji čeká natáčení pohádky o Zlatovlásce. Mimo film a televizi účinkuje v reklamních spotech, s různými českými fotografy spolupracuje na realizaci zajímavých nápadů v oblasti fotomodelingu.

MAG#art2friends