Studentský kulturní Arts podcast odstartoval svou čtvrtou sérii

Co obnáší práce talent agentky? Proč je tato práce pro umělce důležitá? A co obsahuje organizace festivalu spojená s animací zchátralého kostela? O tom všem a o mnohém dalším hovořila v podcastu umělecká manažerka Johana Urbanová (2media.cz)

Hosty podcastu byli v minulosti například Christelle Havránek z pražské Kunsthalle, ředitel Jatek 78 Šimon Kubišta, zakladatel a ředitel The Chemistry Gallery Jakub Hájek, šéf redaktor Full Moon magazine Michal Pařízek, Zbyněk Ondřich z Divadla Archa nebo režisér David Ondříček. Jednotlivé díly podcastu vycházejí pravidelně každých 14 dnů na Spotify a Apple podcasts.

Podcast jsme založili za účelem nahlédnutí pod pokličku oboru, který studujeme a milujeme. Cílem je přiblížit nám, spolužákům i široké veřejnosti pojem Arts management v praxi a zviditelnit lidi pražské, potažmo české kulturní scény,“ říká jeden ze zakladatelů projektu Tomáš Kočiš.

Projekt je v režii studentů bakalářského a magisterského studia oboru Arts management, kteří se snaží inspirovat pomocí příběhů a zkušeností hostů potenciální kulturní manažery a umělce.

MAG#art2friends