Barevné masky, tanec a hudba

Další večírek WellWet tentokrát v krásném dvoupatrovém prostoru Haly 17 v areálu Pražské tržnice, který se promění v neonovou džungli. Dav roztančí německý producent Frank Wiedermann z projektu Âme, který hraje live set.

Poté, co se WELLWET letos v únoru konal v Mexiku a v Los Angeles, se s dalším večírkem vrací do Prahy. V pátek 13. října tropická džungle v duchu Neon by Nature ve dvoupatrovém prostoru Haly 17 v Holešovické tržnici přivítá představitele berlínského labelu Innervisions, producenta a DJe Âme. Jeho house a techno s minimalistickými prvky doplní šamanský set od Dash a rezidenti večírku WELLWET Ark3r a De Mode. Pohlcující světelná a vizuální show promění prostory haly v magický svět plný barevných masek, tance a skvělé hudby.

Pod jménem Âme Live vystupuje Frank Wiedemann, již po dvě dekády jeden z nejpopulárnějších německých producentů a DJ’s. Hraje v renomovaných klubech, jako je Berghain nebo Fabric, na velkých festivalech a dalších místech po celém světě. Frank ve svých live setech spojuje vlivy Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína a Paříže do jedinečného a oduševnělého stylu klubové hudby. Jeho vystoupení obvykle zahrnují nejen vlastní skladby, ale také improvizace. Společně s Kristianem Beyerem (druhou polovinou dua Âme) a Dixonem založili slavné elektronické vydavatelství Innervisions.

WELLWET doplní šamanka Dash – zkušená pražská Djka známá pro své podmanivé sety. Její styl čerpá inspiraci z kmenových přírodních a šamanských prvků; výsledný unikátní zvuk si získal přízeň na široké mezinárodní scéně. Dash pracuje s různými subžánry techna, minimalu, house a ambientní hudby. V poslední době experimentuje s vlastní tvorbou a do hybridních setů začleňuje řadu vlastních nahrávek.

Akci doprovodí známí rezidenti WELLWET večírků: hudební inženýři Ark3r a De Mode. Oba budou sdílet inspirace ze svých zahraničních cest a doprovodí tak hosty skrze neonovou džungli. Come velvet, leave well wet!

13. října, 22:00–5:00
Hala 17, Holešovická tržnice
Bubenské nábřeží 306/13
170 04 Praha 7
Dresscode: džungle

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na GoOut.

MAG#art2friends