Ben Cristovao a Annabelle mají Lajf

Ben Cristovao vydává se zpěvačkou Annabelle nový song Lajf. Pohodovou skladbu od producenta Enthica doplňuje klip ve stejné náladě. O jeho režii se postaral Vojtěch Starý. Singl vznikl v rámci komunikace kampaně O2 YOU. „Je potřeba dívat se na život trochu s nadhledem. Za rohem je další den, všechno bude dobrý,“ vysvětluje hlavní myšlenku skladby Annabelle. Song má pozitivní vibe, s lehkostí a nenuceností dává vědět, že všechno, co se děje, je prostě „lajf“.

O režii se postaral Vojtěch Starý a produkční tým SeeYa, námět vychází z brainstormingu mezi nimi, Benem a Annabelle. Oba dva se znají už delší dobu, na jejich interakci v klipu to je znát. Všechno působí uvolněně a nenuceně stejně tak, jak song samotný. „Natáčení bylo zábavný! Mohla jsem si zkusit věci, který jsem ještě nedělala. Třeba jsem nikdy netrčela ze střešního okna auta a nemávala přitom rukama při projížďkami městem. V jedný scéně zase s Benem společně kreslíme. To mi přišlo víc než natáčení jako meditace,“vzpomíná na natáčení Annabelle. O originální outfity pro ni i Bena se postarala stylistka Liz Ovcharenko.

Annabelle odstartovala svou kariéru teprve v roce 2020. Za svou skladbu Runnin’Out Of F* Time získala Cenu Anděl 2021, a to v kategorii Objev roku. Na svém kontě má hned několik dalších úspěšných písní, mezi nimi například black hole, SnOWfLAkE nebo nedávný song My2.

MAG#art2friends