Ben Cristovao má Brighter Day

Ben Cristovao přichází s dalším silným songem pro zahraniční trh. Navazuje na úspěšný loňský release skladby Future Champ s polským producentem Tribbsem. Aktuální singl Brighter Day vznikl ve spolupráci s polskou zpěvačkou Sarou James.

Brighter Day je song plný pozitivní nálady a svěžího soundu. Jeho potenciál stát se velkým letním hitem je jasný. Skladba vznikla během studiové session s německou producentskou dvojicí FriendsFromCollege. Do skladby přizvali kromě Bena i vycházející polskou popovou hvězdu Saru James. Ta se v roce 2022 zúčastnila America’s Got Talent a úspěšně se dostala až do finále. „Sara má neuvěřitelné charisma. Je to výjimečný talent, který se objeví jednou za 50 let. Dala songu přesně to, co potřeboval. Jsem moc rád, že naše spolupráce takhle skvěle dopadla,” nešetří chválou Ben Cristovao. 

Videoklip se natáčel začátkem července v Praze pod vedením režiséra Nicolase Sanda a produkce SeeYa & Championship Music. Nejspíš poznáte lokace Holešovické tržnice, pro interiérové záběry zamířil štáb do nekonvenčního divadla X10. Příběh klipu vás vezme na opravdovou letní párty, která je plná pestrých barev a bezstarostných úsměvů od ucha k uchu. Tady prostě chcete být.

Úspěch předchozí zahraniční skladby Future Champ potvrzuje aktuální silná rotace v rámci polských rádií i půl roku po vydání singlu. Tento song zároveň představil Ben Cristovao s producentem a DJem Tribbsem živě v červnu. A to v rámci jeho setu na slavnostním zahájení Evropských her v Krakowě, kterého se účastnilo na obřím sportovním stadionu na 30.000 návštěvníků.

Ben Cristovao se letos v listopadu vrátí potřetí do pražské O2 areny. Dá se očekávat, že i do třetice bude zde jeho show vyprodaná. Má jít o jeho na dlouhou dobu poslední koncert v této hale.

MAG#art2friends