BEYONCÉ vystoupí i v českých kinech

Koncertní film RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ zachycuje velkolepou jízdu Beyoncé během RENAISSANCE WORLD TOUR, a to od zahájení tour ve švédském Stockholmu až po její finále v Kansas City. Celkem během něj odehrála 56 shows a navštívila 39 měst ve 12 zemích. Kromě spektakulárního hudebního vystoupení fanoušci nahlédnou i do zákulisí a dozví se o tvrdé práci zpěvačky, o jejích cílech a píli.

Vynikající vystoupení Beyoncé během RENAISSANCE WORLD TOUR bylo mezinárodními i americkými médii přijato s mimořádným ohlasem. Její maximalistická produkce přivítala více než 2,7 milionu fanoušků z celého světa, kteří cestovali přes oceány, aby si užili klub RENAISSANCE. Nyní se královský koncert dostává i na plátna kin.  Díky filmovým projekcím si miliony dalších fanoušků užijí monumentální taneční party, která oslavuje právo každého být sám sebou.

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ bude do českých kin distribuovat společnost Aerofilms od 1. prosince do 14. prosince 2023. Kromě 2D formátu bude k dispozici i ve formátu Dolby Atmos. Vstupenky jsou již v prodeji.

MAG#art2friends