Dark pop/EBM mistři Kontravoid a Kris Baha vyrážejí na společné podzimní turné

Hned na úvod, čtvrtek 2.11. vystoupí v Bike Jesus! Koncert začne netradičně ve 23.00 v návaznosti na vystoupení Boba Vylana.

Cameron Findlay aka Kontravoid je hudebník a producent původem z Kanady, nyní usazený v Los Angeles. Elektronický hudební svět fascinuje svojí vlastní recepturou prolínání EBM, electra a gotiky už více než deset let a pro Bike Jesus není rozhodně novým jménem, naopak. Stal se z něj pojem a jeho návraty jsou vždycky přijaty s nadšením a zážitkem po hudební i vizuální stránce. Společná turné absolvoval například s Boy Harsher, ADULT., Drab Majesty nebo Hide, tentokrát si do tandemu vybral Krise Bahu.

Kris Baha je australsko-italsko-arménský queer všestranný umělec původem z Austrálie, nyní žijící v Berlíně. Kris je stálicí berlínské industriální EBM a klubové scény, objel většinu světa jako DJ a live umělec s vlastní vizí cyber industrialu, EBM, wave, post punku a IDM mutací z počátku 90. let. Remixováním kapel, jako Nirvana, Boy Harsher nebo Boys Noize si Kris během posledních 13 let své kariéry získal respekt a důvěru na elektronické hudební scéně. Nyní se vydává do kybernetických sfér současného boomu umělé inteligence a v roce 2023 přichází se svým nejnovějším projektem GHOSTS IN THE MACHIИE.

O lokální support se postará v Praze usazený francouzský producent Léo Hivert aka The Undertaker’s Tapes. Jeho debutové album On the Last Day na labelu Area Z následované několika remixy a příspěvky na různých kompilacích z něj udělalo jednoho z nejslibnějších nastupujících producentů v rámci EBM a industriální scény.

Vstupenky
https://goout.net/cs/listky/kontravoid+kris-baha+the-undertakers-tapes/stsu/

Událost
https://fb.me/e/4Sauev5eX

MAG#art2friends