Darujme pralesu život

Přijďte si užít den a podpořit tak benefici, jejíž výdělek půjde na podporu probíhající sbírky sdružení Forest.Ink a Bosque Medicinal, které s pomocí dobrovolníků chtějí na téhle planetě zachovat kus života pro nás i pro budoucí generace.

Forest.Ink z.s. – česká nezisková organizace, jejíž cílem je ochrana a zachování přírody, zejména amazonského deštného pralesa, udržitelný rozvoj a obnovení vědomého vztahu člověka k přírodě

Bosque Medicinal Fundacion – sesterská nezisková organizace, registrovaná v Ekvádoru. Věnuje se ochraně deštných pralesů v ekvádorské Amazonii, jedná s ekvádorskými institucemi a je vlastníkem vykoupených pozemků.

Celá organizace se skládá z dobrovolníků, naší motivací je připomenout lidem přirozenou léčivou sílu přírody a chránit ji tak, aby i ona mohla nadále chránit nás.

Během akce si můžete:

👚 pořídit “nový” second-hand nebo upcycled kousek v pop-up by @leepa.app;

🐍koupit merch vyrobený ekvádorskými indiány na stánku Forestink;

🌀 vytetovat jeden z motivů v rámci 
Kus kůže pro Amazonii;

💇🏼 nechat ostříhat vlasy a případně 
nastylovat;

🌿 vyswapovat pokojové rostliny;


✨ zúčastnit se výtvarných a pohybových workshopů, tematických přednášek;


🍌 a samozřejmě dát si něco dobrého 
k jídlu a pití!

Některé aktivity budou probíhat současně, nemusíte mít však obavy, v prostoru je několik sálů, které poskytují vždy klid a prostor pro danou aktivitu. V rámci vstupenky si užijete všechnu hudbu, přednášky, second hand pop-up, fireshow a rostlinný swap. Pokud s vámi rezonuje nějaký workshop, bude vždy na místě za příplatek. Všechen výtěžek akce ze vstupenek, workshopů a dalších aktivit jde právě na fundraise kampaň na koupi a ochrany dalšího pozemku v Amazonském pralese v Ekvádoru.

V průběhu akce se můžete občerstvit dobrotami od Vegan Catering.
Více o projektu Forest.Ink zde: https://forestink.net/
Odkaz na probíhající sbírku: https://forestink.net/cesi-zachranuji-prales/

MAG#art2friends