Deaf Club (USA) ✚ Fuck Money (USA) ✚ Decultivate (CZ)

Jmenovat všechny kapely Justina Pearsona je stejně vtipná a nekonečná hra, jako vyjmenovávat všechny projekty Banána. Po solidně dlouho existujících Retox je dnes již vcelku konsistentní i Justinův poslední superband Deaf Club. Debutové album Productive Disruption bylo kombinací sci-fi excentričnosti The Locust a zlámaného spastického art hardcore Retox a zní jako dvaadvacetiminutový výsměch „nic nechápajícímu“ okolnímu světu – ale i sobě zároveň. To vše na pozadí kapely poskládané z členů ACxDC, Run with the Hunted, Weak Flesh a The Manx (resp. JR Slayer, Glassing nebo Planet B). Výsledek je zábavný tím nejzvrácenějším způsobem. EP Bad Songs Forever pokračuje v načrtnuté zkáze a cizeluje sci-fi crust punk z budoucnosti k cynické dokonalosti. Na turné doplněni kapelou Fuck Money (Three One G) nenechají jedno triko suché.

Fuck Money jsou noisy space art punk z Austinu upečený horkým covidovým létem 2020. Jejich první EP vznikalo v plechové sauně 12 x 10 metrů zamořené krysami. Nejde vymyslet lepší místo a situaci pro agresivnější katarzi. Nasranost a frustrace z toho srší takovou intenzitou, že to prostě nejde nemilovat. Jesse F. Keeler z Death From Above 1979 o nich řekl: „the most inspiring shit I’ve heard in ages.”

Třetí částí menu je Decultivate. Jak jinak. Proč vymýšlet složitosti, když tohle se nabízí samo. Kdysi se Radek Pavlovič rozplýval nad ještě nevydaným debutem Deaf Club a teď s nimi jeho Decultivate budou sdílet pódium v Bike Jesus. 17 minut intenzivní masáže hlukem.

Tickets
https://goout.net/…/deaf-club+fuck-money+decultivate/ygqw/

Event
https://fb.me/e/37QQOznRX

MAG#art2friends