Divadelní festival nejen pro teenagery

Inscenace Pravomil je adaptací románu nositele ceny Magnesia Litera Petra Stančíka inspirovaného skutečným osudem hrdiny, který ovlivnil události a životy celých generací. V titulní roli se představí Pavel Neškudla. Dále hrají Jan Sklenář, Štěpánka Fingerhutová, Čeněk Koliáš, Samuel Toman, Tomáš Turek, Miroslav Zavičár, Magdalena Zimová, Milan Potoček, Martina Fialová / Kateřina Jirčíková, Martin Matejka / Pavel Lipták, Tomáš Makovský / Jiří Nedbal. Příběh je inspirován skutečným osudem hrdiny, který ovlivnil události a životy celých generací.

Hříšný thriller o lidské chuti žít – Tělo tajné agentky
Hana Krupková je rodačka z východočeské Chotěboře. Je nádherná a o svých přednostech moc dobře ví. Hana si vezme Václava a chtějí žít šťastný život, ale bohužel žijí ve zlé době. Ale Hana je krásná a krásou se dá platit. Režimy se mění a Krupkovi žijí pod neustálou hrozbou. Hana se musí spolehnout na svoje tělo, aby přežila ona i její muž. Doku-fikční hra o síle přežít za všech režimů vychází z osudu skutečné postavy československých dějin Hany Krupkové.

Festivalová představení jsou již téměř vyprodána, poslední vstupenky je možné ještě koupit například na Ropáky Divadla rozmanitostí z Mostu či autorskou inscenaci #Burn #IAmHere #Herostratos, kterou režijně-dramaturgická dvojice Jakub Vašíček a Tomáš Jarkovský nastudovala v Naivním divadle Liberec.

MAG#art2friends