Excentrický zpěvák a virální hvězda Oliver Tree v Ledárnách Braník

Zpěvák, producent, scenárista, režisér a performer Oliver Tree patří k hvězdám internetu. Má miliony globálních streamů, zhlédnutí na YouTube a více než 14,6 milionů sledujících na TikToku. Své oddané a rostoucí publikum baví dadaistickým “metahumorem” ve stylu Andyho Kaufmana a zároveň pokračuje ve zkoumání a rozebírání absurdity moderní kultury, posedlosti slávou a sociálními médii.

Rodák z kalifornského Santa Cruz, se posledních 10 let objevoval jako vzdělanec v mnoha různých projektech a iteracích a zdá se, že nikdo nedokáže odhadnout, co provede Oliver Tree příště. Nebojí se vás rozesmát, rozplakat, evokovat ty nejhlubší myšlenky nebo během čtyřminutového videoklipu vyvolat naprosto nepříjemné pocity. Je na cestě k vytvoření vlastního plánu balení a marketingu popkultury v době internetu.

web: https://www.olivertreemusic.com
FB: https://www.facebook.com/OliverTreemusic
FB událost: https://www.facebook.com/events/923462362769466

Tree je všestranný v každém slova smyslu, ve své hudbě zkoumá nejen všechny druhy zábavy, ale také všechny žánry. Škatulka, do které sám sebe zařazuje, je neomezená a žádné hranice ho nemohou zastavit. Oliver Tree vybudoval multimediální projekt, jehož cílem je zpochybnit lidský pohled na to, co je umění, a ani v nejmenším ho nezajímá, co na to kdo říká!

Oliver zkoumá průsečík, kde se zvukově setkává pop a alternativa, a elegantně se pohybuje v místech, kde se vizuálně střetává umění a zábava. Od komedie přes akční sporty, zesměšňující televizní reality show až po wrestling v živých vystoupeních – svět Olivera Tree se zkrátka nepodobá žádnému jinému, který tu byl před ním.

Prague Summer Festival pořádá agentura Ameba Production, která stojí za festivaly Rock for People, Kefír, showcase festivalem a konferencí Prague Music Week či klubovými a halovými koncerty Rock for People Concerts.

16. 4. 6arelyhuman / Bike Jesus – ⅔ VSTUPENEK PRODÁNY

21. 4. Cassyette / Café V lese

24. 4. Fast Animals And Slow Kids / Dafé V lese

1. 5. LANDMVRKS + Special Guests / Futurum – 60 % VSTUPENEK PRODÁNO

10. 5. Vended + The Gloom In The Corner + Profiler / Futurum

17. 5. Resolve + Cane Hill + Acres + Half Me / Rock Café

12.-15. 6. Rock for People 2024

27. 7. Ed Sheeran / Park 360 – VYPRODÁNO

28. 7. Ed Sheeran / Park 360 – 1/3 VSTUPENEK PRODÁNA

8. 7. Oliver Tree / Ledárny Braník (Prague Summer Festival)

25. 9. Rikas / Café V lese

4. 10. Our Last Night / SaSaZu

22. 11. You Me At Six / Archa+

MAG#art2friends