Hip-hopová ikona Travis Scott míří poprvé do ČR

Travis Scott je zásadním rapperem současné populární hudby, se svými 49 miliony prodaných alb jen v USA, čtyřmi prvními místy v americké hitparádě Billboard Hot 100 a mnoha oceněními, včetně deseti nominací na ceny Grammy, se suverénně postavil vedle osobností, jako jsou Kanye West, Kendrick Lamar nebo Beyoncé. Tento rodák z Houstonu, který nikdy nenásledoval, se prosazuje nejen jako lídr v hudbě, ale také v módě, kultuře a dalších oblastech. Diamantový umělec, návrhář, ikona stylu, herec, producent a zakladatel nahrávací společnosti Cactus Jack změnil směr hip-hopu řadou průlomových alb a kroků, které vedou ke konverzaci.

Dosud vydal čtyři alba, na tom nejnovějším, loňském s názvem UTOPIA hostuje výkvět špičkového hiphopu ( Drake, Playboi Carti, Beyoncé, The Weeknd, Yung Lean, Young Thug, Kid Cudi, SZA, James Blake a další), album produkovalo přes 21 producentů a devatenáct písní desky přináší opojný mix ambientních experimentů, překvapivých beatů a úchvatné orchestrace.

Kritikou oceňované album se stalo nejprodávanějším hiphopovým albem roku 2023, čtyři týdny po sobě se drželo na prvním místě v žebříčku Billboard Top 200 a celosvětově nasbíralo přes 50 miliard streamů. Spotify navíc označilo UTOPIA za nejstreamovanější album v prvním týdnu roku 2023 a Apple Music potvrdilo největší počet streamů alba v první den roku 2023.

Koncertní vystoupení nazvané Circus Maximus je dle očekávání velkým a nezapomenutelným zážitkem – kulisy připomínající římské Forum Romanum, pyrotechnické efekty a dynamický Travis Scott ve skvělé formě. Pokud hledáte důvod, proč tenhle koncert musíte vidět, tak vězte, že vás čeká naprostá špička hudby, která hýbe světem. Pokud vám tohle nestačí, tak tedy máte možnost vidět v akci člověka, který od roku 2017 do roku 2022 spolupracoval na více než jedenadvaceti modelech sportovní obuvi s firmami Helmut Lang, Nike, Air Jordan nebo Dior.

Travis Scott: Utopia – Circus Maximus World Tour
V prodeji od 10.5.2024 v prodejních sítích Ticketportal a Ticketmaster

MAG#art2friends