Hrůzostrašné příběhy ze zdánlivě dokonalých předměstích

Režisér Jan Pavlacký a společnost Milk and Honey Films spojili síly s legendárním Johnem Carpenterem na novém seriálu pro stanici Peacock

Po úspěchu na celosvětové streamovací platformě Netflix, kde Jan Pavlacký v úzké spolupráci se společností Milk and Honey Films režíroval tři úspěšné sezóny seriálu Haunted, se obě strany potkaly na novém projektu. Talentovaný režisér byl vybrán k režii dvou epizod očekávaného seriálu John Carpenter’s Suburban Screams, natočeného v České republice právě pod taktovkou Milk and Honey Films. Seriál startuje 13. října na stanici Peacock, která je součástí mediálního konglomerátu NBC Universal.

Celý projekt byl výjimečný nejen kvůli jedinečné atmosféře a stylu, ale také díky možnosti spolupracovat přímo s filmovou legendou Johnem Carpenterem. Kultovní režisér známý svými hororovými klasikami Halloween, Mlha, Přepadení 13. okrsku či Oni žijí!, režíroval jednu z epizod nového seriálu a je také autorem hudebního motivu. „Byla to čest a zároveň výzva pracovat po boku takového mistra filmového průmyslu, jakým je John Carpenter,“ podotýká režisér Jan Pavlacký.

Seriál John Carpenter’s Suburban Screams pojednává o hrůzostrašných příbězích, které se odehrály na zdánlivě dokonalých amerických předměstích, má v první sezóně šest epizod. Každá epizoda se zaměřuje na jeden skutečný příběh vyprávěný lidmi, kteří ho prožili. Jejich autentické vzpomínky ožívají díky mistrovsky kombinovaným archivním záběrům s vizuálním jazykem hororových filmů a technikami dokumentárních filmů. Výsledkem je mimořádně intenzivní divácký zážitek, zejména pro ty, kteří se rádi bojí.

MAG#art2friends