IBBY and CREW feat. Ozvěny barového divadla s Davidem Hlaváčem

Uvolněný rozhovor mezi muzikantem Ibbym a režisérkou Dianou Šoltýsovou před koncertem v Malostranské besedě

Ibby: Čauko, Diano! Už se těšíš na náš gig v Malostranské? Má to bejt pořádná show!

Diana Šoltýsová: Hej, Ibby, jasně že jo! Myslím, že to bude pecka. Naše holky z divadla to tam rozbalí, a ty přidáš šťávu se svou bandou. Bude to mega!

Ibby: Přesně, tohle nebude jen tak nějaký koncert. Předvedeme tam všechno – tvý inscenace v hudbě, a moji kluci z kapely to tam rozpálí. Co si myslíš, proč by si to lidi neměli nechat ujít?

Diana Šoltýsová: No, kde začít? Máme tady mix šíleně talentovaných hereček, který ukážou, že umí nejen hrát, ale i skvěle zpívat. A pak tvoje hudba, Ibby, a hudba Davida Hlaváče, což je vždycky zážitek. Když tohle všechno smícháme, vznikne něco, co jinde nezažiješ.

Ibby: Jo, to bude něco jako divadlo meets rock’n’roll, což? Malostranská beseda je na tohle perfektní spot. Máš nějaký special tip pro lidi, co přijdou?

Diana Šoltýsová: No, určitě přijďte s otevřenou myslí a nechte se unášet. Tohle bude večer, kdy hudba a divadlo splynou do jednoho velkýho uměleckýho zážitku. A s takovou partou na pódiu a v hledišti to nemůže dopadnout jinak než skvěle.

Ibby: Tak přesně! A s tou atmosférou Malostranský besedy to bude mít úplně jinou úroveň. To místo má duši, která se k naší show hodí jak ryba k vodě.

Diana Šoltýsová: Absolutně. Už se nemůžu dočkat

Ibby: Stejně tak, Diano. A všichni, co to čtete – buďte tam! Bude to show, na kterou jen tak nezapomenete. Tak zatím, a uvidíme se v Malostranské!

Diana Šoltýsová: Na viděnou v Malostranské, přátelé.

Kapela IBBY and CREW, v jehož čele je zpěvák a kytarista IBY POP, se propojila s “Ozvěnami barového divadla” – herečky a zpěvačky pod hlavičkou divadelního spolku DIDI Art pod vedením Diany Šoltýsové a společně zinscenovali večer plný jak autorských písní, tak průřez skladeb napsaných pro divadelní představení HANA, Krvavá svatba, Vyhnání Gerty Shirch a dalších, z autorské dílny Davida Hlaváče a Ibby Popa, kteří je i doprovodí na piáno a kytaru, aby se v druhé polovině večera spojili v jedno těleso a společně s IBBY and CREW Vás nabili energií z jejich originálních skladeb.

Speciálním hostem bude herečka Klicperova divadla v Hradci Králové – Lucie Andělová, která se představí tentokrát v roli zpěvačky.

IBBY and CREW ve složení TOKHI (Karel Gott, Pavel Šporcl, Mário Bihári a další) perkuse, backvocal, Tadeáš Mesany (člen SOČR, Šum Svistu, Madera, Duende a další) – kontrabas, backvocal, Jan Pospíšil (OPSO, TOP Dream Company a další) – saxofon.

Vstupenky zde: https://www.ticketstream.cz/akce/ibby-and-crew-feat-ozveny-baroveho-divadla-s-davidemhlavacem-175103

MAG#art2friends