Jake Gyllenhaal: Nedostatek důkazů

V hvězdně obsazeném ansámblu jsou dále Ruth Negga, Bill Camp, O-T Fagbenle (The Handmaid’s Tale), Chase Infiniti, Elizabeth Marvel (House of Cards), Nana Mensah, Renate Reinsve, Peter Sarsgaard and Kingston Rumi Southwick. Série Nedostatek důkazů (Presumed Innocent) bude uvedena na Apple TV+, přičemž první dvě epizody budou mít premiéru ve středu 12. června, po nichž bude každou středu až do 24. července následovat nová epizoda.

Za sérií stojí David E. Kelley (např. Big Little Lies, The Undoing a Ally McBeal) a J.J. Abrams (Lost). Výkonnými producenty jsou kromě samotného Gyllenhaala Sharr White a Dustin Thomason (Castle Rock). Režii seriálu má na starosti Anne Sewitsky a Greg Yaitanes​.

O Apple TV+

Apple TV+ nabízí kvalitní, atraktivní dramatické a komediální seriály, hrané filmy, průkopnické dokumenty a zábavu pro děti a rodiny a je k dispozici ke sledování na všech vašich obrazovkách. Po svém spuštění 1. listopadu 2019 se Apple TV+ stala první plně originální streamovací službou, která byla spuštěna po celém světě a ihned uvedla více originálních hitů a získala více ocenění a v rychlejším sledu než kterákoli jiná začínající streamovací služba. Filmy, dokumenty a seriály Apple Original získaly více než 200 ocenění a 900 nominací na ceny a tento počet stále roste.

Služba Apple TV+ je k dispozici v aplikaci Apple TV ve více než 100 zemích a regionech, na více než miliardě obrazovek nejrůznějších zařízení včetně iPhonu, iPadu, Apple TV, Macu, populárních chytrých televizorů od společností Samsung, LG, Sony, VIZIO, TCL a dalších, zařízení Roku a Amazon Fire TV, Chromecastu s Google TV, herních konzolí PlayStation a Xbox a na tv.apple.com. Další informace najdete na webu apple.com/tv-pr, na tomto odkazu je úplný seznam podporovaných zařízení.

MAG#art2friends