Kiefer Sutherland se vrací do Prahy

Kiefer Sutherland se proslavil už před lety, fenomenálně zabodoval v seriálu 24 hodin coby Jack Bauer, ale filmoví fanoušci ho znají hlavně z filmů Stůj při mně, Mladé pušky, Hráči se smrtí, Pár správných chlapů nebo třeba Melancholia. O tom, že je Kiefer vynikající herec, opravdu není pochyb. Není ale jen tím. Každý, kdo ho viděl hrát a zpívat, ví, že je i naprosto skvělý muzikant.

Kiefer dokázal vybalancovat svoji hereckou kariéru s dalšími činnostmi. Je extrémně činorodý a není se tak čemu divit, že se pustil i do muziky. Není pravidlem, že herci uspějí i coby hudebníci, často jsou právě herecké pokusy o zpěv úsměvné nebo rovnou tragické. Není to tak ale v podání Kiefera Sutherlanda. Ten vsadil na country, dal do něj kus sebe, nebojí se zpívat o lásce, pocitech, o vlastních zážitcích. Je to upřímná feel good muzika, která vás prostě chytne za srdce a už nepustí.

Možná proto, že hudba není hlavní Kieferovou činností, tak se do ní pouští s neuvěřitelnou lehkostí. Je vidět, že ho to baví, že je pro něj zpěv, hraní a hlavně živé koncertování zdrojem radosti a potěšení. Pokud se chcete taky nechat potěšit, dorazte 2. srpna na Občanskou plovárnu!

Koncert Kiefera Sutherlanda se koná v rámci letní koncertní série Prague Open Air, která se koná na dvou lokacích – právě na Občanské plovárně a také v Ledárnách Braník. Během letních měsíců se na těchto scénách představí zahraniční i domácí interpreti. Chybět nebudou stálice české hudební scény jako Mig 21, J.A.R., Vojtěch Dyk & D.Y.K. nebo třeba Krhut & Kozub s kapelou. Ze zahraničních hvězd se představí The Interrupters, Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, Arrested Development, Royal Blood, Oliver Tree nebo právě oznámený Kiefer Sutherland. Vstupenky na Prague Open Air jsou v prodeji na webu pragueopenair.cz a na goout.net.

MAG#art2friends