KVIFF Talents hlašte se

V rámci programu budou vybraným tvůrcům poskytnuty finanční prostředky na vývoj, mentoring od odborníků, možnost prezentovat projekt v rámci speciálního eventu na MFF Karlovy Vary a také rezidenční pobyty v Karlových Varech. 

Více informací najdou zájemci na webových stránkách talents.kviff.com 

Stejně jako v předchozích letech je program KVIFF Talents rozdělen na dvě odvětví, Creative Pool a Feature Pool. Creative Pool se zaměřuje na vyhledávání kreativních námětů na audiovizuální dílo jakéhokoliv formátu, může se jednat například o krátký film, webovou sérii, podcast, videoklip nebo herní koncept. Feature Pool je poté zaměřen na podporu námětů na celovečerní filmy a to oproti minulému ročníku bez rozpočtového omezení. 

„Máme radost, že po úspěšném pilotním ročníku KVIFF Talents můžeme program znovu otevřít a pokračovat v budování komunity talentovaných filmařů a filmařek propojených s MFF Karlovy Vary. Nově se program více orientuje i na fázi pre-writingu, tedy ještě ranější fáze vzniku audiovizuálního díla. Projektům v tomto křehkém stádiu vzniku nabídneme intenzivní podporu, klíčový pro nás je individuální přístup a naslouchání potřebám každého zapojeného účastníka,“ říká Radka Weiserová, organizátorka projektu.  

MAG#art2friends