Lebenslangerschicksalsschatz

Simona začala svou uměleckou cestu během pandemie v roce 2020, což pro ni znamenalo objevení smyslu, naplnění a osobní svobody v malbě. Výstava představuje její vývoj od začátků studia umění až po vytvoření unikátních děl, která nesou její charakteristický dynamický, nadčasový a impulzivní styl.

Hlavním dílem výstavy je obraz “Centuries past“, abstraktní portrét barokního díla inspirovaný Rubensem, který propojuje minulost a současnost. Inspirace Simony čerpá z různých uměleckých epoch, odvážných interiérů, po díla současných umělců. Jednotlivá díla na výstavě, včetně významného obrazu “Sex w ex” zobrazujícího toxický vztah bývalých partnerů, nesou jedinečný emocionální podtext. Celá výstava reflektuje Simoninu vnitřní rovnováhu mezi odvahou a opatrností v procesu tvorby.

Název výstavy, “Lebenslangerschicksalsschatz“, vystihuje Simonin osobní vztah k malbě jako životnímu osudu a spojení s uměleckým vyjádřením a terapií. Přijďte prozkoumat a prožít tento barevný svět emocí, který nese jedinečné impulzy této výjimečné umělecké kolekce.

MAG#art2friends