Letní oslava smutku, hněvu a melancholie

Slovenští Fvck_Kvlt, Shallov a Vojtik 10. srpna v Bike Jesus

Pokud sledujete virál, nemohl vás před pár měsíci minout obraz jménem Vojtik. V úchvatném singlu Detviansky sen autenticky a sugestivně popisuje, jaké je to vyrůstat jako Rom a queer na malém středoslovenském městě a řešit existenci ve dvou minoritách najednou. Teenage bedroom pop pro melancholická srdce bude ostře kontrastovat a zároveň souznět s dalším slovenským fenoménem Fvck_Kvlt.

Denise Bangu aka Fvck_Kvlt není třeba moc představovat, ale malý recap neuškodí.
Kromě punkových The Wilderness je Fvck_Kvlt Denisův sólový projekt. K rapu striktně odmítá přistupovat podle šablony, naopak mnohem víc akcentuje punkovou syrovost sdělení i temnou trapovou formu. Fvck_Kvlt je součástí seskupení Kvlt Krew, jehož členy jsou Edúv Syn, Paris nebo Žakhéles. Ten se tentokrát promění ve svoje druhé alter ego Kabal a zakončí večer jako DJ. Aby toho nebylo málo, tuhle zvláštní kombinaci doplní ještě kytarový Shallov., v Praze poprvé s bubeníkem Antonínem Kropáčkem a zároveň naposledy s albem “Coexist, Refrain”, se kterým uzavřou jednu svojí etapu právě v rámci letního turné 2023.

Večer uzavře již zmiňovaný Kabal, který rád loví v žánrových vodách techna, italo-disco, acidu, EBM, electra a občas dokonce zakotví v přístavu phonku, ghetto-techu, old school jungle nebo gabberu. Smysluplný mejdan zaručen.

Vstupenky
https://goout.net/cs/listky/fvck-kvlt+shallov+vojtik/niht/
Událost
https://fb.me/e/15pUaGNbj

/@JAP/

MAG#art2friends