Metronome Prague oznamuje termín 7. ročníku

Všichni příznivci kvalitní hudby napříč žánry si mohou do diářů zapsat termín 7. ročníku Metronome Prague a rovnou si na něj zakoupit vstupenky. Největší metropolitní hudební událost roku 2024 se na Výstavišti Praha uskuteční od 20. do 22. června. Festival se bude konat opět 4 dny, první den bude prodáván samostatně, další tři dny jako permanentka – stejně jako letos. Pořadatelé nyní pouštějí do prodeje 1 000 kusů vstupenek letní edice za nejlepší ceny! 

„První dva tisíce vstupenek, které jsme nabídli návštěvníkům minulých ročníků, jsou pryč. Nyní pouštíme do prodeje třetí tisícovku vstupenek pro veřejnost. Jedná se o nejlepší ceny, které budeme opět postupně zvedat. Jsme rádi, že se Metronome Prague postupně zařazuje mezi nejlepší hudební akce ve střední Evropě. Akci jsme rozšířili letos z původních 40 vystoupení na 80. Ročník 2024 připravujeme již pár měsíců. Překvapíme diváky dalšími zlepšeními a rozšířeními nejen v rámci hudebního ale i nehudebního programu pod hlavičkou Metronome Fair. Platí to, že festival bude opět probíhat na velké ploše, kde počítáme s určitým limitem počtu diváků ve všech kategoriích tak, aby měl každý divák pro sebe dostatek prostoru. Potvrzená jména na programu sedmého ročníku budeme oznamovat na konci léta,“ říká spoluorganizátor Metronome Prague David Gaydečka.

Branami letošního 6. ročníku Metronome Prague prošlo okolo 24 tisíc návštěvníků.Na sedmi scénách se při 80 vystoupeních vystřídalo na 300 účinkujících – včetně velkých jmen zahraniční i domácí hudební scény, jako jsou JAMIROQUAI, ZAZ, MODERAT, AURORA, M83, EDITORS, TOVE LO, J.I.D, WHITE LIES, KELVYN COLT, FROSTI, JANA KIRSCHNER, ZRNÍ, MIDI LIDI, SUPERCROO, PSH, MYDY a další. Metronome Prague 2023 žil nejen hudbou, ale také atraktivním doprovodným programem. 

Metronome Prague 2024 – vstupenky – letní edice: 2 590 Kč / dospělý; 1 490 Kč / junior (12 až 21 let); 190 Kč / dítě do 12 let. Třídenní vstupenky s nadstandardem: 4 990 / KOMFORT; 5 990 Kč / VIP STÁNÍ; 6 990 Kč / VIP SEZENÍ; 190 Kč / VIP DÍTĚ do 12 let. Online prodej vstupenek běží na webu www.metronome.cz

O Metronome Prague:

Metronome Prague Music and Arts Fair“ je čtyřdenní hudební a umělecká událost, která poskytuje návštěvníkům unikátní zážitky přímo v centru Prahy. O neustále rostoucí prestiži doma i v zahraničí svědčí řada světových hvězd, které na akci vystoupily: Nick Cave, Underworld, Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, Morcheeba, Sting, Iggy Pop, Foals, Chemical Brothers, Kasabian, Tom Odell, Ella Eyre, David Byrne, John Cale, Massive Attack a další. Z tuzemské scény se zde představili mimo jiné Alice s Danem Bártou, Lenny, Prago Union nebo Redzed, Ohm Square, Floex, Ille, Tata Bojs, David Koller s Katarzií či skupina Mig 21 s Orchestrem a Sborem Národního divadla v Praze. Na loňský 5. ročník zavítalo 22 000 návštěvníků.

MAG#art2friends