Michael Kocáb na Metronome Prague

Ředitel Metronome Prague David Gaydečka označil chystané vystoupení nepřehlédnutelné postavy české hudební scény za velkou událost. „Když Michael Kocáb letos dorazil na koncert Jamiroquai, dohodli jsme se, že taky na Metronome něco připraví. Nakonec se z toho vyklubala oslava kulatých narozenin,“ řekl.

Michael Kocáb je nejčastěji spojován s hudbou své kapely Pražský výběr. Jedná se ale také o znamenitého skladatele, autora hudby k téměř 300 filmů a na jeho skladbu se už 35 let mění pražská Hradní stráž. Všechny tyto aspekty svého hudebního života s ním budeme moci prožít během unikátního vystoupení na festivalu Metronome Prague, který se bude konat od 20. do 22. června 2024. Vstupenky jsou již v prodeji na webových stránkách metronome.cz.

Na 7. ročníku festivalu Metronome Prague kromě jiných vystoupí také kapela Kosheen. Britská ikona elektronické hudby letos slaví čtvrtstoletí své kariéry a s narozeninovou show 25 years of Kosheen zavítá po britském a australském turné také do Prahy. Další oznámenou hvězdou Metronome Prague je duo Milky Chance, které se na Spotify může chlubit 13 miliony posluchači měsíčně a již více než 10 let dobývají z malého německého města ty největší světová podia.

Tip: Před pár dny uchvátili pražské Rudolfinum, když vystoupili v rámci zakončení 27. ročníku festivalu Prague Sounds. Kapela Bert & Friends v čele s Albertem Romanutti znovu pohltí hudební publikum na Metronome Prague 2024.

MAG#art2friends