Nastal čas vyvrcholení

Čtvrtá a poslední řada seriálu Sex Education je právě k dispozici na Netflixu

Originální přístup, skvělé postavy a aktuální témata se vrací v poslední sérii britského seriálu, ve kterém hrají Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Dan Levy, Jodie Turner-Smith, Thaddea Graham, Ncuti Gatwa a další.

Sex Education se zaměřuje na problémy a otázky, se kterými se lidé (nejen) během puberty potýkají. Zpracovává témata jako je sexualita, genderová identita, láska, přátelství a komplikované vztahy mezi rodiči a dětmi.

Maeve odjela do Ameriky, střední škola Moordale je zrušena, Otis, Eric a několik dalších bývalých studentů ocitají před novou výzvou. Čeká je jejich první rok s novými spolužáky na Cavendish Sixth Form College. Tam ale Otis nebude zdaleka jediný sexuální terapeut.

Poslední série přináší rozuzlení příběhů našich oblíbených postav, ale také mnoho (příliš?) nových postav a podle informací od tvůrců a herců seriálu ještě hlubší vhledy do tématu sexuální výchovy a lidských vztahů. Pokud jste fanoušky předchozích sérií, čtvrtá série určitě nezklame. Jestliže jste ještě neviděli ani jednu sérii, je to skvělá příležitost začít sledovat a dovzdělat se.)

MAG#art2friends