Nová kolekce Unfinished Projects

Unfinished Projects se v roce 2022 poprvé veřejně uvedli výstavou v pražské The Chemistry Gallery skrz exhibici prstenů ASTRAL. V té ukázali kreativitu, jak vizuálním zpracováním ve spolupráci s PLATNA studio v podobě sádrových skal a hor, tak zručným zpracováním a unikátním designem, který ukázal esenci celé značky jako celku. V rámci výstavy byly všechny vystavované kousky vyprodány.

Kolekce “WITHIN” na výstavu ASTRAL navazuje výraznými texturami a kontrasty mezi čistotou lesklého šperku a prasklinami, které se v něm objevují. Tímto způsobem je také demonstrována vize hledat krásu v nedokonalostech. Inspirace hlubokou krásou přírody a jejími složitými motivy v kontrastu se surovým industriálem, dělí kolekci do tří odlišných částí – Raw, Medium a Well Done -, čímž odhaluje spektrum řemeslného zpracování a designového étosu. Jako další inspirativní zdroje designér a zakladatel Kien Nguyen uvádí prostředí továrenských budov, ve které se také nachází jejich dílna.

Kolekce byla poprvé odhalena na oficiálním launchi ve studiu, kde vznikají veškeré šperky a kreativní proces značky. Prsteny byly pro tuto příležitost umístěny do nasvícených sádrových boxů, které navazují na strukturu šperků. Na místě byla možnost vyzkoušet si všechny produkty, osahat je a provést předobjednávku.

Kolekci “WITHIN” je možné zakoupit exkluzivně v nově spuštěném e-shopu Unfinishedprojects.studio, který kolekci nabízí v několika velikostech prstenů. Pokud požadovaná velikost není dostupná, Unfinished Projects Studio na zakázku vytvoří požadovaný model.

MAG#art2friends