Nový teaser k seriálu The Bear

Nově zveřejněný teaser trailer od FX ukazuje Jeremyho Allena Whitea jako Carmyho, který se opět potýká s výzvami spolu se svou kuchařskou brigádou, včetně postav Sydney (Ayo Edebiri) a Richieho (Ebon Moss-Bachrach).

Tohle je dysfunkční kuchyně,” říká Sydney v ukázce, na což Carmy a Richie odpovídají unisono: “Ukaž mi jednu, která není!” V minulé sezóně tým společně pracoval na přeměně jejich chátrajícího bistra na elegantní restauraci. V nové sezóně se jejich honba za kulinářskou dokonalostí dostane na novou úroveň, a ještě víc se ukážou vztahy, které drží tým a restauraci pohromadě.

Jak se tým rozrůstá, každý člen bude usilovat o zdokonalení ve své roli. Restaurace je odvětví, které nikdy není stabilní, a s tímto neustále se měnícím prostředím přijdou nové výzvy a příležitosti. Naši šéfkuchaři se naučili, že každá vteřina je důležitá, ale v této sezóně se diváci dozvědí, zda mají potřebné schopnosti k přežití dalších dnů.

Pro přípravu na natáčení nových epizod se Jeremy Allen White na začátku roku setkal s několika skutečnými šéfkuchaři. “Myslím, že v třetí sezóně bude restaurace mít pevné menu,” řekl White v rozhovoru pro Variety. “Vím, že budu sestavovat to menu s různými šéfkuchaři a kuchyněmi a budu se snažit připravit více věcí před kamerou. Všichni jsme se velmi připravovali před první sezónou. Navštěvoval jsem kuchařskou školu a trávil jsem hodně času v restauracích. Druhá sezóna byla hlavně o zprovoznění restaurace, takže nebylo tolik vaření. Ale teď, ve třetí sezóně, se vrátíme k té funkční kuchařské atmosféře, kterou jsme měli v první sezóně.

MAG#art2friends