Paul Kalkbrenner na své největší show v ČR během Techmission Festivalu

V pátek 14. června 2024 ovládne Techmission jednu z největších koncertních hal v republice. United Music slibuje, že připraví velkolepou show s více než 400 m2 LED panelů, 380 světelnými efektmi, 28 lasery a spoustou dalších speciálních efektů. Celá noc bude v režii slavné společnosti Vision Impossible (NL), která vytvořila výpravnou show na míru. Ta doplní všechna vystoupení v průběhu večera. Díky jejich jedinečné festivalové produkci bude tato noc skutečným zážitkem pro každého techno fanouška.

Kromě dechberoucí show je hlavní součástí večera i seznam vystupujících. V jeho samotném čele je Paul Kalkbrenner! Ikonická postava, která vzešla z berlínského undergroundu a svou osobitou hudbou předefinovala celou techno scénu. Jeho vystoupení jsou známá po celém světě a jejich nedílnou součástí jsou i hity jako ‚Sky and Sand‘ ‚No Goodbye’ a mnoho dalších. Paul slibuje, že pro své pražskou show, která bude dosud největší v České republice, připraví skutečně výjimečné vystoupení. Nenechte si ujít tuto vzácnou příležitost vidět opravdového průkopníka elektronické hudby v akci.

Kromě samotné legendy 14. června vystoupí i Anfisa Letyago. Vycházející hvězda techna dobývá svět se svou jedinečnou produkcí, kterou dobře rozpozná každý fanoušek techna. Svými dynamickými vystoupeními si určitě získá i vás.

Celou noc doplní duo Goom Gum, Philipp Straub a vůbec poprvé v epické O2 areně vystoupí i matador české scény Broken Robot, známý také pod pseudonymem Golpe. Hlavní techno událost tohoto léta na vás čeká.

MAG#art2friends