PRAHO! project otevírá svou třetí a doposud největší uměleckou realizaci

Veškeré ať už hmatatelné či nehmatatelné výstupy projektu si kladou za cíl inkluzivním způsobem otevírat témata, jež méně či více rezonují aktuální společností. Právě touto cestou se pokoušíme propojovat společnost dohromady a poukazovat na skutečnost, že si v tomto na první pohled odcizeném světě můžeme být daleko blíž, než se občas zdá,” říká zakladatelka projektu Annamarie Čermáková

Instalace We Should Have a Talk bude mít svůj přesah i v digitálním světě. V rámci uměleckého zpracování budou na stěnách umístěny QR kódy, které budou odkazovat na pestrý odborný obsah a další formy uměleckého vyjádření, např. audioprůvodce či série video rozhovorů, které skrze příběhy respondentů přiblíží témata feminismu, se kterými se mohou lidé v každodenním životě setkat.

Za nově vznikající realizací stojí nespočet občansky angažovaných osob, mezi které patří například Markéta Pekarová Adamová, Matt Field, Klára Laurenčíková, Radka Šimková, Danuše Nerudová, Barbora Urbanová. Autorkou výtvarné podoby realizace je ilustrátorka Lucie Lučanská.

MAG#art2friends