RAJSKÁ ZAHRADA v Kavárně co hledá jméno

Tato výstava, která probíhá do 24. dubna, je jakýmsi cestováním skrze nitro umělkyně, které odráží její kořeny plné uměleckého dědictví. Od ilustrací po abstraktní malbu na plátno, Barbora Sika přináší svůj umělecký vývoj do popředí. Její díla nejsou jen obrazy, jsou to brány do světa barev, textur a proměn přírody.

Barbora Sika je umělkyní, která umí propojit drsnost s něhou, hravost s vážností a každý její tah štětcem či sprejem vypráví příběh. Inspirací pro ni jsou barvy přírody, plynutí času a proměny, které se odrážejí v surrealistických krajinných scénách. Její tvorba přináší radost, ale také jemnou dávku melancholie a snění.

Důležitým aspektem výstavy je interakce s diváky. Ti jsou zváni k prožívání a objevování vlastních emocí a fantazií skrze díla Barbory Sika. Každý zájemce má možnost ponořit se do světa Rajské zahrady a nechat se unést na vlnách barev, kontrastů a snů.

Přijďte a připojte se k tomuto jedinečnému uměleckému zážitku. “Rajská zahrada” není jen výstavou, je to osobní výzva k prozkoumání nitra umělkyně a vlastních hranic výtvarného vnímání.

Autor: Barbora Sika
Kurátor: Kristína Kadáková
Termín výstavy: 20.3. – 24.4.
Vernisáž: 26.3. 2024 od 17:30
Místo: Kavárna co hledá jméno

MAG#art2friends