REPETE FEST 2023

Spolek studentů pořádá 3. ročník festivalu REPETE, který se uskuteční 28.–30. 7. na zámku v Rožmitále pod Třemšínem.

Realizací akce chtějí studenti zvýšit povědomí o této památce a problematice jejího zachovávání a zároveň finančně podpořit její rekonstrukci. Dále poskytují prostor mladým a začínajícím umělcům. Návštěvníky díky tomu čeká nabitý program: koncerty kapel různých žánrů, promítání short filmů, výstavy, divadelní vystoupení, workshopy a mnoho dalšího!

Jak říká jedna z organizátorek festivalu Natálie Brabcová: „REPETE FEST je opravdu multižánrový festival, není omezen vkusem ani věkem. Návštěvníci festivalu se totiž věkově pohybují mezi 9 měsíci a 90 lety.“ I proto organizátoři dbají na pestrost programu, který obsahuje co nejvíce kulturních složek.

Hlavní program REPETE FESTU bude probíhat celou sobotu, 29. 7.: Festivalový den začnou návštěvníci ranním jóga protažením, následně si vychutnají kulturní zážitky ve formě divadla, výstav, filmů a následné debaty, kreativních workshopů či prohlídky zámku. Svou filmovou tvorbu přestaví: Lukáš Mach, Alan Sýs, Veronika Poslední, Jan Patzak a Magdalena Borges. Divadelní vystoupení zajistí soubor z pražské DAMU, Modrá laguna.

Během dne si návštěvníci budou moct zpestřit šatník v našem second handu pop-upu či se nechat zkrášlit v našem beauty koutku! Samozřejmě bude zajištěno lokální občerstvení a nebude chybět ani stánek s březnickým pivem Herold.

Celý program završí večerní koncerty, kde si každý si najde to své! Letos na nádvoří vystoupí kapely: fumar mata, Colour Of The Sky, Meowlau x Val, Wreckberries, Randal bois, Marcel Gidote’s Holy Crab a Hyny the Kid, letošní vítěz rapové talentové soutěže THE MAG W/RAP. Brány zámku se otevírají již v pátek, 28. 7. Bude zajištěn bar, hudba a návštěvníky čeká překvapení, které organizátoři brzy odhalí!

REPETE FEST je tedy určen pro opravdu širokou veřejnost. Pro řidiče i neřidiče, do Rožmitálu pod Třemšínem se návštěvník snadno dopraví vlakem nebo autobusem. Vstupenky bude možné zakoupit na místě, nebo online v předprodeji na stránkách portálu goforboom.com. Obyvatelé regionu Příbram mají vstupné snížené, a to na 150 Kč.

MAG#art2friends