Rychlé tempo, groovy rytmy a breaky

Coyu, fleika, Žofie Eder a Lewis.P vystoupí na pražské lodi Altenburg 25. srpna

Podle britského Tilllate: “vládne Španělsku”. Slavný katalánský DJ a producent Coyu neoddělitelně spjatý s hudebním vydavatelstvím Suara, kterému pomohl stát se jedním z nejvýznamnějších undergroundových imprintů taneční hudby na světě. O obrovském úspěchu labelu svědčí fakt, že se dostal na první místo v žebříčcích Beatportu i Resident Advisoru.

COYU není jen obyčejný DJ. Dalo by se říct,že je protagonistou dnešní doby. Lidumilný, vegan, majitel značky a chovatelkoček, dříve student politologie nebo hudební novinář, Coyu vybudoval svojikariéru na faktech. Dokud bude pokračovat
ve svém snažení, inspirovat ostatníkolem sebe a získávat fanoušky po celém světě, bude se jeho neklidnému duchudařit i nadále.

Jeho vystoupení doplní neméně známá jména

DJ fleika je členem Polygon crew, která z něj udělala jednoho z nejrespektovanějších selektorů své doby. Jeho sety provází neporušená atmosféra, trans navozující bicí a řízený chaos neidentifikovaných syntezátorových zvuků. Zofie Eder, DJka, hudebnice a vizuální umělkyně. Jejím žánrem číslo jedna je techno, které slouží jako základ jejích energických raw groovy setů. Kromě DJingu se věnuje také produkci, skládání hudby a zpěvu. Je také spoluzakladatelkou live act projektu RYZG a rezidentkou party Antigona. A v neposlední řadě Lewis.P, DJ z Velké Británie oddaně zamilován do techno scény a elektronické hudby. Založil také vlastní label Therapy Records.

Vstupenky
https://goout.net/cs/listky/coyu+fleika+dalsi/oeht/
https://ra.co/events/1742815
Událost
https://fb.me/e/RZavpL59

MAG#art2friends