Saoirse Ronan v novém filmu bojuje s alkoholem

The Outrun sleduje příběh Rony, mladé Skotky, která se vrací na rodné Orknejské ostrovy po letech strávených v Londýně. Hledá zde nový smysl života a snaží se překonat závislost na alkoholu. Ronan se ponořila do role tím, že strávila čas na skutečné skotské farmě, aby se naučila každodenním činnostem a prohloubila tak autenticitu svého výkonu.

Film, režírovaný Norou Fingscheidt, se setkal s úspěchem na prestižních filmových festivalech a vzbudil očekávání mezi diváky. Kritikové chválí nejen výkon Ronan, ale i silný příběh, který je hlubokým pohledem na boj s vlastními démony a snahou najít cestu zpět k sobě samé.

Film je adaptací stejnojmenného bestselleru Amy Liptrot, který byl přeložen do mnoha jazyků a získal si oblibu čtenářů po celém světě. Kniha vypráví o autorčině boji s alkoholismem a její cestě k uzdravení na Orknejských ostrovech. Tato osobní zkušenost je přenesena na plátno s důrazem na autenticitu a hloubku.

Po náročné roli v The Outrun Ronan prozradila, že by ráda zkusila něco lehčího a zábavnějšího. “Ráda bych natočila něco moderního a zábavného,” řekla v rozhovoru pro Harper’s Bazaar. I přesto, že komediální žánr vyžaduje specifické dovednosti, věří, že se s touto výzvou popere.

Trailer k filmu slibuje směsici poetiky a realismu, která diváky zavede do nádherných scenérií Orknejských ostrovů a nabídne emotivní příběh o síle, odhodlání a hledání sebe sama. The Outrun je jedním z nejvíce očekávaných filmů tohoto roku a fanoušci Saoirse Ronan se mají na co těšit.

MAG#art2friends