Šimon Bilina o chystaném koncertu

Život se bude slavit hudbou, mimo jiné zazní duety Šimona Biliny s blízkými muzikanty a muzikantkami, například s Tamarou Klusovou, oceňovaná píseň Davida Stypky Nebreč naživo v originální sestavě, písně již existující i právě vznikající. Dojde i ke křtu klipu k Šimonově písni To svý, která vznikla ve spolupráci s Lukášem Chromkem a Janem Uvirou. Kmotry klipu se stanou Jan Svěrák, Jitka Čvančarová, Viliam Politkovič, Lucie Havlín Morais či Marta Gerlíková. K ochutnání budou funkční pokrmy. Prostor dostane imerzivní divadlo, umocňující nevšední atmosféru celé akce. V plánu jsou také projekce a mnohá překvapení.

Buddhismus, protože odnaučuje závislost na myšlenkách a přikládání jim přílišný váhy. Vše je pomíjívé, i my. Tato skutečnost učí člověka opravdové radosti. Z přítomný chvíle. Tady a teď.

Uvidí, uslyší, ucítí. Dostanou možnost se vykoupat v gongový lázni, v hrdelních a alikvotních zpěvěch.. atd.. Ale i v techtech se pokouším přiblížit těmto silám, protože už všichni víme, jakou má slovo sílu.. a že může někoho ochromit i třeba na celý život. Tak mě zajímá přesně ten opačnej druh. To, co člověka podpoří na jeho cestě v rozpouštění strachů 😄🙏💜

Slyšet zpěv Davida Stypky. Husina po celým těle. Lidskost. Síla spojení se vším a všemi. Nemám pro to slov. Jen pocit. Ze kterého tvořím dál. V klipu To Svý mě doprovázel jím vlastnoručně vyrobený prsten, kterej sem si zavěsil okolo krku.

Promiňte, ale jdu meditovat. Děkuju za rozhovor.   😊

MAG#art2friends