Simona Lewandowska v módní kampani

Kateřina Geislerová, přední česká módní návrhářka, představuje svou novou kolekci pro letošní podzim a zimu. Ke kolekci byla rovněž nafocena doprovázející kampaň, jejíž ústřední postavou je herečka Simona Lewandowska. Série fotek vznikla v unikátních prostorech Gabriel Loci, která svou unikátností a rozmanitostí prostoru dodává kolekci zmiňovaný retro nádech.

Kolekci dominují nové trench kabáty v klasické pískové barvě, lahvově zelené či banánově žluté, které se ihned staly bestsellerem. Vynikají dokonalým řemeslným zpracováním, perfektními materiály a originálním detaily (kapsami, pásky či knoflíky), které krásně zvýrazní ženskou siluetu. Kolekci doplňují kalhoty i sukně s výraznými kapsami, které skvěle padnou a podtrhují ladné ženské linie. Halenky či košile jsou zdánlivě klasické, mají však originální a propracované střihy a opět jsou vyrobeny z perfektních materiálů, které se příjemně nosí a dokonale splynou.

Stejně jako v minulých letech i v této kolekci Kateřina prohlubuje svůj vztah k výrazným barvám, více riskuje, ale ve výsledku je kolekce famózně barevně sladěná. Výjimkou zde tak není hořčicově žlutá, ostře růžová či dokonalá červená, jenž je Kateřiny oblíbenou barvou.

Kolekce je k dostání v novém showroomu Kateřiny Geislerové, který dokonale odráží její inspiraci francouzským šarmem, elegancí a nadčasovostí.

MAG#art2friends