Skepsis se vrací do Roxy

Skepsis, těžká váha basslinu a hřmotné jméno současné taneční scény, tentokrát doprovodí hvězdná support úderka: Akira, Kewu a Tony P, které doplní Holly The Big a Ansea v Room8. Už příští sobotu 11/11 v Roxy opět Skepsis & co. rozpoutají pořádnou smršť.

Skepsis, těžká váha basslinu a hřmotné jméno současné taneční scény. Samouk, který vyrůstal na drum’n’bassu, v prostředí temných, pulzujících klubů, začal tvorbou bootlegů tanečních, hiphopových a grimeových tracků. Zanedlouho obdržel titul nejlepšího DJe na Bass Music Awards.

Jeho album Faith In Chaos (2021) představuje výbušnou směsici. „Vedle standardních klubových bangerů představuje novou a dosud neslyšenou stránku mé produkce. Léta jsem si pohrával s různými žánry a poprvé zní v plné šíři na tomto releasu,” říká o svém debutu vydaném u Crucast. Vydává také na labelech Bite This, Future House Music nebo Spinnin a spolupracuje se jmény jako Bru-C, CajamaEmily Makis, Holy Goof, KanineMy Nu Leng nebo Window Kid.

Poslední dobou se proslýchá, že od basslinu přešel k ryzímu drum’n’bassu. „Vždycky jsem začínal pomaleji a končil u dnb. Bassline je samozřejmě moje první láska. Vycházím z něj, ale vždycky mám rád změnu,” dodává Skepsis, jehož těžkotonážní sety rezonují největšími festivaly a kluby po celém světě. Loni ho přivítala plná Roxy a můžeme tak dosvědčit, že to Skepsis v sobotu 11/11 pořádně rozpálí.

MAG#art2friends