Souboj kuchařů

Tuto příležitost budete mít 20. a 21. ledna 2024 na akci TV Nova Souboj na talíři LIVE, jediném velkém zimním indoor festivalu chutí konajícím se v pražském O2 universum. Během obou víkendových dnů nejen nahlédnete pod pokličku kuchařů, ale hlavně ochutnáte a sami posoudíte, kdo z nich opravdu vaří nejlépe. Navíc zažijete souboj těch největších kulinářských hvězd současnosti.

Tento gastronomický svátek obohatí také třemi „Michelin“ hvězdami oceněný kuchař Jacob Jan Boerma. Bude vařit v samostatné restauraci „VIP Gourmet Experience“ a můžete si zakoupit vstupenku na jeho menu. Boerma do svých kreativních pokrmů vkládá zkušenosti z různých koutů světa, například z Asie nebo Skandinávie. Ušetříte tak peníze za cestu do jeho výjimečné holandské restaurace a ochutnáte jeho výjimečné pokrmy u nás v Praze.

Boerma nebude jediným kuchařem, od kterého budete moci ochutnat pokrmy. Vařit pro návštěvníky bude například restaurace Aromi, Valoria Restaurant, Červený Jelen, Dejvická 34, Eska, Grandrestaurant Pupp, Kampa Park, Mace Restaurant, MG Restaurace, Molo Restaurant, Mlýnec, SaSaZu, Sia Restaurant, SILQ, U Sapíků či V Zátiší Restaurant.

Během víkendu na vás čeká celodenní bohatý doprovodný program. Besedy, workshopy i autogramiády. I děti si přijdou na své, pro ně bude připravený dětský koutek. Dorazí také moderátoři TV Nova a herci z oblíbených seriálů.

MAG#art2friends