Spojení 3 unikátních soundů na 1 pódiu

Purpl Boi + Yasha 96 + Méta Monde ve čtvrtek 28. září v Bike Jesus

Etablovaný hudebník a producent Nèro Scartch přichází s novým hudebním a vizuálním konceptem „Purpl Boi“, který si zakládá na žánrové různorodosti. Rozsáhlé kompozice a neopakující se pasáže kolikrát připomínající spíše elektronické symfonie, snoubící se s vizuály grafičky Natálie Peckové, tvoří vlastní svět, kde je neomezený prostor pro představivost, snění a interpretaci. Po vydání prvního singlu, osmiminutového opusu „Purpl“, vychází celé čtyřskladbové EP s názvem Purpl Summr. Mísí se na něm žánry EBM, industrialu, taneční hudby, ale i noiseu či psychedelie. Purpl Boi záměrně vměstnává skladby do menších konzistentních celků, kdy každé mini album je pootevřeným průzorem do nejednoznačného nitra osobnosti autora.

Jáchym Kovář aka Yasha 96 s hudbou začínal doma ve třinácti jako dubstepový producent, doopravdy se ale našel až po přesunu těžiště do Berlína. Prvotina The Boy Who Came Here From The Dust vznikala přes tři roky a v pilotním singlu Orange Fish hostuje zpěvačka Amelie Siba.

Třetím aktérem večera budou Méta Monde, synthpopové duo z pražských Vršovic, které tvoří songwriter a klavírista Jakub spolu s digitálním umělcem a baskytaristou Romanem. Atmosférický a zároveň rytmický diktát je inspirován plným spektrem žánrů – od new wave, post-punku, synthpopu, dreampopu, electra až po disco.

Vstupenky
https://goout.net/cs/listky/purpl-boi+yasha-96+meta-monde/hbqt/


Událost
https://fb.me/e/4tH76QhtH

MAG#art2friends