Stay Vild v GRAMu

Výstava “Stay Vild” je nejen prostorovou prezentací umění, ale také pozváním do nitra uměleckého procesu, kterým prochází umělkyně. Šárka Vildová, známá svými fascinujícími díly, představí světu abstraktní expresionismus, který ožívá skrze techniku akrylové malby.

Vildová, která má bohaté umělecké pozadí, založila firmu Vild Art, kde její vášeň pro malování přerostla v profesionální kariéru. Společně se svým manželem Martinem, který se stará o marketing a prodej, tvoří tým, který přináší umění do světa.

Inspirací pro Vildovou jsou přítomné okamžiky, momentální rozpoložení a hudba, která ji provází během procesu tvorby. Její práce je plná energie, dynamiky a hluboké emocionální síly. Experimentování s různými technikami, jako je akryl s uhlím, pastely, strukturovací pasta a pouring painting, přináší nečekané objevy, které obohacují její tvůrčí proces.

Přijďte se s námi podívat na krásu abstrakce a objevte svět umění skrze oči Šárky Vildové. Tato výstava vás zavede do prostoru, kde všechno vidíme jinak.

MAG#art2friends