Taylor Swift míří i do českých kin

Jedna z nejžhavějších hudebních událostí všech dob, The Eras Tour Taylor Swift, se dočkala i filmového zpracování. Fanoušci této popové ikony v České republice se mohou radovat, koncertní film totiž do českých kin distribuuje společnost Aerofilms. TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR bude k vidění i ve formátu IMAX a Dolby ATMOS, a to v síti Cinema City, Cinestar, Premiere Cinemas a Golden Apple od 13. října do 5. listopadu 2023.

Taylor Swift patří mezi nejúspěšnější hudebníky a hudebnice vůbec, v několika žebříčcích dokonce porazila i Beatles, na univerzitách se otevírají kurzy specializované na její tvorbu a města po ní pojmenovávají ulice. Nyní zpěvačka po pěti letech jede turné, které láme jeden rekord za druhým. Boj o vstupenky je neúprosný a ceny se často šplhají do závratných výšin. V Seattlu dokonce během koncertu zaznamenali seismickou aktivitu.

V rámci evropské části turné je v plánu Vídeň a Varšava, Česká republika ale v zastávkách chybí. Čeští swifties mají ale možnost vidět téměř tříhodinový koncertní záznam z The Eras Tour v kinech. Zazní v něm průřez všemi deseti alby zpěvačky ve více jak čtyřiceti písních. Kromě oblíbených hitů bude koncert i velká vizuální podívaná, zpěvačka během něj vystřídá několik kostýmů a scén.

Pozdvižení, které The Eras Tour způsobilo, dokazuje obrovský fenomén Taylor Swift, která je držitelka několika stovek hudebních ocenění, pokořila více jak stovku Guinessových rekordů a je tak jednou z nejvýznamnějších umělkyň své generace. Její nejúspěšnější alba, včetně Fearless, Speak Now, Red, 1989 a Reputation, se stala hudebními hymnami.

TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR bude do českých kin distribuovat společnost Aerofilms od 13. října do 5. listopadu 2023. Kromě 2D formátu bude k dispozici i ve formátu IMAX a Dolby Atmos. Vstupenky jsou již v prodeji.

Projekční dny snímku TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR

1. týden: 13., 14., 15. října 2023
2. týden: 19., 20., 21., 22. října 2023
3. týden: 26., 27., 28., 29. října 2023
4. týden: 2., 3., 4., 5. listopadu 2023

Seznam kin je uveden na webu Aerofilms zde.

MAG#art2friends