Tom Hardy končí s Venomem

Až se Venom vrátí do kin s The Last Dance, bude to naposledy, alespoň podle nedávných prohlášení. Prezident Sony Motion Pictures Group Tom Rothman v rozhovoru pro Deadline potvrdil, že Venom: The Last Dance bude třetí a poslední kapitolou franšízy a očekává, že „to bude obrovské“. Eddie Brock se rozloučí s publikem fanoušků třetím filmem, který bude zahrnovat i nové herecké obsazení jako Juno Temple a Chiwetel Ejiofor. Poprvé se ujmula režie Kelly Marcell.

Natáčení třetího filmu začalo v červnu 2023, ale produkce byla opožděna vzhledem ke stávce herců, která se konala v loňském roce. Oficiální datum premiéry je naplánované na 25. října 2024.

✮ Spider-Man franšíza u Marvel-Sony se neustále rozvíjí, v dalším filmu se má opět objevit v hlavní roli Tom Holland

✮ I když řada nepřátel Petera Parkera získala samostatný film (např. Morbius s Jaredem Letem, do kin přijde také Lovec Kraven s Aaronem Taylor-Johnsonem), Venom to dotáhl na tři filmy.

✮ Tom Hardy začal svou cestu jako antihrdina v roce 2018 první kapitolou, která si rychle podmanila pokladny a celosvětově vydělala přibližně 856 milionů dolarů. Pokračování Venom: Let There Be Carnage dorazilo do kin v roce 2021 a vydělalo půl miliardy dolarů, čímž potvrdilo svůj úspěch.

MAG#art2friends