Tom Sean s Dopamine Overdose bojuje o účast v Eurovision

Eurovize je pro mě výzva a jsem rád, že můžu být součástí finálové sedmičky. Song, který jsme dotvářeli poslední týdny, je pro mě velkou srdcovkou. V podstatě si teď plním další sen, a tak si vážím veškeré podpory, které si mi od přátel i fanoušků dostává,“ říká Tom Sean. Singl Dopamine Overdose ohlašuje novou éru Toma Seana včetně mezinárodních ambicí. Vznikl na českém songwriting campu v internacionálním týmu autorů. Výsledkem je hypnotická taneční píseň z produkce švédského producentského dua Lukas Hällgren a Edwin Lindberg. Song popisuje stav, kdy člověk je tak nabitý dobrou energií, až má strach, že to fyzicky nevydrží.

Tom Sean, celým jménem Tomas Sean Pšenička, je herec, zpěvák, textař, hudební producent a model. Narodil se v Dublinu, dětství již strávil v Praze, kde studoval herectví na Pražské konzervatoři. Jeho hudební kariéra sólového zpěváka začala v roce 2018. Mezi nejvýznamnější songy patří Noční Praha, Should We Go Back, Like The Ocean, Don’t Go, Stopy. V současné době studuje psychologii na University of New York in Prague. Toma mohou diváci znát z úspěšného seriálu Sex O’Clock (Voyo) a dalších seriálů. V roce 2024 se objeví v hlavní roli ve filmu režiséra Bohdana Slámy Sucho nebo ve filmu Amerikánka Viktora Tauše. Jakožto model má za sebou titulní stranu magazínu Top Fashion, Elle Culture nebo editorial Levis pro magazín Cosmopolitan. 

Ve finále národního kola Eurovision Song Contest 2024 jsou spolu s  Tomem Seanem také zpěvačky Aiko, Elly, Gianna Lei, Lenny, skupina MYDY a zpěvák Tomas Robin.

MAG#art2friends