Valdemar on the Run hlásí příjezd

Kapela Valdemar on the Run po vydání úspěšných singlů Mana a Souznění láká na své debutové EP, které vás zanese do folk-rockových sfér a odhalí kolik barev a odstínů tato kapela ukrývá.

EP ‘Už tam budem!’ čítá celkem šest skladeb, z nichž dvě zmíněné v úvodu se dočkaly také videoklipu. Z nástrojového obsazení můžete na nahrávkách slyšet elektrickou kytaru (Daniel Páleník, Valdemar Shíbal), baskytaru (Václav Matěcha), akustickou kytaru, zpěv (Valdemar Shíbal) a bicí (Roman Šmahlík).

Křtít se bude ve velkém stylu

Křest EP proběhne 19. září v pražském klubu Kaštan. Jako předskokan vystoupí chomutovský písničkář Matěj Koudelka a pokřtít desku přijde Ondra Ládek alias Xindl X. Význam a velikost této akce navíc podtrhnou vokalisté, kteří doplní sestavu kapely. Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě nebo se slevou v předprodeji na SMS Ticket.

Valdemar on the Run v kostce

Valdemar on the Run je folk-rocková kapela s přesahem do pop music, funku a blues. Jejich tvorba se vyznačuje velkou rozmanitostí, oduševnělými texty a silnými melodiemi. Jádro kapely tvoří čtveřice ostřílených muzikantů z Konzervatoře Jaroslava Ježka a JAMU. V únoru tohoto roku vydali píseň Domovina, která je věnována lidem bojujícím za Ukrajinu. Velkého úspěchu se dočkal i singl Mana a videoklip, ve kterém ztvárnil hlavní roli herec Oskar Hes, který následně pro kapelu režíroval nejnovější klip k písni Souznění.

MAG#art2friends