Vánoční večírek na Štvanici

Co je The Issue? Je to kulturní magazín Bike Jesus. Tisk na papíře, texty, fotky a ilustrace – pilotní model, zhmotněná forma procesu pátrání po tom, co by lidi bavilo o hudbě číst. Made by Bike Jesus Crew, limitovaná edice (99ks) a naléhavá otázka, jak bude vypadat zpětná vazba. Pro doladění dojmu bude k mání i striktně limitovaná edice triček, která se nebude opakovat. Magazín i merch bude k nalezení v prostoru Revolution.

Večer rámuje koncert SCHWARZPRIOR. Devět let trvalo, než navázali na svůj debut ‘IDDQD’ a na začátku letošního roku konečně vydali nový album ‘Nemoc’. Z původního tria se smrskli na duo Edgar Schwarz – Tomáš Motal, nicméně chladná, syrová elektronika a nihilistický texty zůstaly. V temných kulisách Bike Jesus navíc pokřtí nový klip ‘Mám hlad’.

O druhou live show se postará CRINGE PRINCE se svými digitálními artefakty, který můžeš šňupat sluchátkama. Na stage zapaluje rap, nechá ho hořet a háže si na hlavu jeho ostatky.

whidie? stojí nejen za DJ pultem, ale i za pražskou hudební nocí RARE, zaměřenou na temnější zákoutí avantgardní elektroniky i kytar. Od minimal-synth přes new wave až po post-punk, hodně starýho EBM a Neue DeutscheWelle, něco málo
z industrialu i špetka italo-disca a new romantics.

Pražská DJka ESTER narozená v Itálii je stálicí darkwave scény. Je součástí crew Organizovaný Plevel a 1/2 dua Cursed Soil, který tvoří společně s C4AT. Inspiruje se hlavně EBM, industrialem, darkwave a post-punkem, ale její sety jsou bez vymezování eklektický, taneční a temný zároveň.

MAG#art2friends