Videoklipy Karin Ann bodovaly v USA i Cannes

Romantické špionážní video zasazené do 50. let minulého století natočilo v Praze americké režisérské duo Tusk. V hlavních rolích se kromě Karin Ann objevují američtí herci Gus Kenworthy a Ashley Moore. Právě tento snímek si na konci roku odnesl zlato na filmovém festivale New York Tri-State Film Festival a předním světovém online filmovém festivale Top Shorts. Stejný videoklip vysoce ohodnotila i odborná porota na festivale City Of Angels Women’s Film Festival v Los Angeles. Do semifinále se ‘a stranger with my face‘ probojoval rovněž na prestižních cenách Indie Shorts Awards v Cannes.

Příběh sleduje mladou sekretářku (Karin Ann) v hollywoodském filmovém studiu, která má za úkol zjistit pravdu o skandalizovaných milostných vztazích filmové hvězdy (Ashley Moore) s různými muži. Při špehování odhalí, že takové aféry jsou zástěrkou její skutečné sexuální identity, v té době velmi tabuizované. Otevřený konec videoklipu dostal rozuzlení až v navazujícím hudebním videu ,favorite star‘.

Kromě ‚a stranger with my face‘ sbírala loni Karin Ann úspěchy také s klipem ,if i fall for you‘. Ten obdržel v Los Angeles sošku akademie Film Awards (LAFA) za Nejlepší hudební video. Stejný snímek bodoval i v The Telly Awards, kde dosáhl na bronzovou příčku, opět v kategorii Nejlepší hudební video. Ocenění Telly Awards se v USA udílí již od roku 1979 a stojí za ním jedny z nejrespektovanějších reklamních agentur, televizních stanic, produkčních společností a vydavatelů z celého světa. Los Angeles Film Awards (LAFA) je měsíční soutěž pro filmaře a scenáristy z celého světa, které jim pomáhá nastartovat kariéru.

Karin Ann si velmi rychle vydobyla jméno jako ikona Generace Z v celé Evropě a nyní zkouší štěstí v USA. Je například držitelkou Objevu roku na cenách Žebřík časopisu Report a objevila se i ve dvou širších nominacích na Ceny Anděl. Jako první slovenský umělec byla uvedena na billboardu na Times Square v rámci Spotify’s EQUAL Music Program.

MAG#art2friends