Zendaya v předpremiéře filmu Rivalové

Znali se jako teenageři, teď se znovu utkávají. Stará rivalita ožívá – na tenisovém kurtu i v lásce. Hvězdná Zendaya v hlavní roli nového filmu Lucy Guadagnina o umění svádění i jiných hrách.

Zendaya, kterou mají diváci aktuálně v paměti kvůli roli Chani ve filmu Duna: Část druhá, se nyní představí coby Tasha Duncanová, bývalá tenisová šampionka vdaná za tenistu, kterému se v poslední době moc nedaří (Mike Faist – West Side Story). Tasha přijde se strategií, jak neúspěchy napravit, vše se ale zkomplikuje, když se manžel musí utkat se svým bývalým nejlepším kamarádem a Tashiným bývalým přítelem v jedné osobě (Josh O’Connor – serial Koruna). Jak se jejich minulost a přítomnost střetávají a napětí stoupá, Tashi se musí sama sebe ptát, co bude stát vítězství?

Zendaya má na svém hereckém kontě takové filmové hity jako Spider-Man, Duna, Duna: Část druhá, ale také veleúspěšný seriál Euphoria nebo černobílé drama Malcolm & Marie.

Režisér, scénárista a producent Luca Guadagnino si získal uznání trilogií Touha, kterou tvoří filmy Mé jméno je láska (2009), Oslněni sluncem (2015) a Dej mi své jméno (2017). Posledně jmenovaný film mu přinesl mezinárodní uznání. Je režisérem úspěšné minisérie o dospívání Jsme, jací jsme (2020). Během své kariéry získal řadu ocenění, včetně Stříbrného lva v Benátkách za režii filmu Do morku kostí (2022) nebo Evropské filmové ceny diváků za film Dej mi své jméno (2017).

Projekce filmu Rivalové se mohou zúčastnit držitelé abonmá Tady Vary, nevyprodaná místa ale lze doplnit běžnými návštěvníky kina podle kapacity jednotlivých kinosálů.

MAG#art2friends